Jak pozbyć się starego auta?

Zastanawiasz się co zrobić ze starym, zniszczonym autem ? Możesz się go pozbyć w nadzwyczaj prosty sposób.

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu osobowego, busa, ciężarowego lub jakiegokolwiek innego samochodu, którego pragnąłbyś się w tym momencie pozbyć z różnych względów, to masz do wyboru w większości wypadków 2 rozwiązania. Pierwszym z nich jest tradycyjna sprzedaż auta osobie prywatnej względnie firmie, następnym z kolei jest złomowanie w legalnej kasacji aut.

Sprzedaż auta

W przypadku, kiedy jesteś pewny siebie, że Twój stary samochód w dalszym ciągu nadaje się do dalszego użytkowania i nie będzie ono stwarzało rzeczywistego zagrożenia na drodze to najlepszym rozwiązaniem będzie zwyczajna sprzedaż takiego auta innemu użytkownikowi. Musisz niemniej jednak pamiętać, że sprzedając auto posiadające mnóstwo wad zamaskowanych wystawiasz przyszłego właściciela na spore straty finansowe czy zdrowotne.

Wskazane jest więc przed sprzedażą takiego pojazdu zrobić przegląd techniczny, który wykluczy prawdopodobieństwo wystąpienia tego rodzaju sytuacji.

Likwidacja pojazdu – złomowanie

Nadzwyczaj silnie wysłużone auto, które nie nadaje się aktualnie do dalszego wykorzystywania, a wartość jego renowacji przekracza jego rzeczywistą cenę rynkową najlepiej przeznaczyć na złom. Jest to niezmiernie właściwe rozwiązanie dla osób, które chcą w mgnieniu oka pozbyć się niepotrzebnego wraka ze względu na spore opłaty (OC, parking itp.).

Takie rozwiązanie jest bezkonfliktowe z prawem i maksymalnie ekologiczne jedynie w przypadku ustawowo funkcjonujących stacji demontażu pojazdów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: AUTO-ZŁOM ::<a href=http://autokasacjamazowieckie.pl/o-nas.html>auto kasacja warszawa</a>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *