Kocyk minky

Kocyk minky – idealna tkanina dla dzieci

Dla dzieci kupujemy zawsze to co najlepsze. Wyłonione przez nas wyroby powinny być przystosowane dla maluchów i posiadać wysoką jakość. Oczywiście, żeby dzieci mogły je używać przez parę lat. Wskazane jest przeznaczyć na kupno danego artykułu więcej pieniędzy, by dłużej wykorzystywać jego przeznaczenie. Poniżej opisujemy kilka rad, na co zwrócić uwagę przy zakupie delikatnego kocyka dziecięcego.

Wybierz najwyższą jakość

Decydując się na kupno kocyka wykonanego z tkaniny minky, powinno się zwrócić przede wszystkim uwagę na jakość materiałów, z którego został dokonany. Przyzwoli to dłużej korzystać z kocyka i cieszyć się jego wzornictwem. Gdy jakość materiałów będzie wysoka, kocyk nie przekształci swojego wyglądu po praniu, prasowaniu czy napinaniu, które może mieć miejsce w czasie zabawy.

Spersonalizowany otulacz

Kocyk minky – służy maluchowi do przykrycia, jednak może być dodatkowo doskonałym dodatkiem do zabawy (na przykład częścią wyposażenia namiotu – dlaczego nie!). Wobec tego wskazane jest wybrać taki wzorek, który będzie współbrzmiał do wystroju pokoju dziecięcego czy upodobań kolorystycznych naszego malucha. Kocyki minky dla dzieci utworzone są przeważnie z połączenia dwóch tkanin. Najpopularniejsze sporządzone są z polaru minky (zazwyczaj tego z wypustkami) i bawełny w kolorowe wzory. Można spotykać się z kocykami, które zostały uszyte wyłącznie z materiału minky.

Właściwy wymiar kocyka

Najpopularniejszym wymiarem kocyków są te, jakie posiadają mniej więcej 100 cm długości. Ich szerokość zazwyczaj zaczyna się od 70 cm. Jest to perfekcyjna wielkość kocyka, która będzie odpowiednio pasowała do malucha i jego łóżeczka. Kocyki dla dzieci przedszkolnych są większe, najczęściej ich długość rozpoczyna się od 140 cm. Większość rodziców wybiera większe kocyki, tak by mogły być one dłużej użytkowane. Nie ma jednak sprawdzonej wielkości. Najlepszym sposobem jest osobiste dostosowanie wymiaru.

Kocyki minky dla maluchów to kapitalne rozwiązanie dla osób, które potrzebują otaczać się delikatnymi, subtelnymi rzeczami. Tego rodzaju przybory stają się coraz to popularniejsze, toteż warto mieć pojęcie na co zwrócić uwagę przy zakupie. W ten sposób na pewno kupno kocyka stworzonego z tkaniny minky będzie łatwiejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *