Usługi protetyczne

Usługi protetyczne, dziedzina wybitna, słynna i szanowana, jako siostra stomatologii oraz ortodoncji sukcesywnie rozwija się na naszym rynku coraz to bardziej. Zęby to jednakże problem wrażliwy dla wszystkich – przed wybraniem się do jakiegoś protetyka, chcemy mieć pełne przekonanie w sprawie proponowanych usług, oferty i ewentualnych odniesionych już sukcesów. Porządny uśmiech stanowi przecież jedną z bardziej postrzegalnych na pierwszy rzut oka wizytówek danej postaci, równie jak – bagatela! – samochód lub zegarek na nadgarstku. W związku z tym również w takim doborze należałoby wziąć pod uwagę parę znaczących spraw, które mogą nam w nim pomóc. Za przykład przywołać można pewne Laboratorium Techniki Dentystyczne – Perfect Smile Gdańsk. Protetyka na najwyższym poziomie!

Po pierwsze: zróżnicowana oferta

Gabinet protetyczny Perfect Smile uwzględnia w świadczonych przez siebie usługach różnorodność zawodów pełnionych przez swoich przypuszczalnych pacjentów. Przeróżne zawody oznaczają przeróżne potrzeby, wobec tego szczególnie w czym wybierać mają sportowcy – osoby uprawiające karate, MMA, szeroko rozumiane sporty walki. Umyślnie dla nich wyjątkowo znaczną uwagę przywiązuje się do ochraniaczy na zęby, dzięki którym ich wszelkie uszkodzenie spada do minimum (izolują zęby od bezpośredniego kontaktu z elementami zewnętrznymi). Nie ograniczają one mowy oraz cechują się osobistym dopasowaniem. Warto też podkreślić, iż Perfect Smile kładzie na wydajny system leczenia. Stąd też wśród usług protetycznych odkryć możemy tzw. DSD – pacjentowi robi się sekwencję zdjęć, a na kolejnej wizycie przedstawia mu się jego potencjalny nowiutki uśmiech. W ten sposób sposoby leczenia mogą zostać gruntowniej, precyzyjniej dobrane do cech fizycznych pacjenta, takich jak np. kształt twarzy lub mimika.

Nowatorstwo w leczeniu zgryzu

Wśród oferty Perfect Smile w Gdańsku można odnaleźć także niezwykle uniwersalną w przypadku aktywności Laboratorium Techniki Dentystycznej propozycję dotyczącą aparatów ortodontycznych. Mowa tu o – Clear Aligner – płytkowym aparacie, polegającym na noszeniu przejrzystych, indywidualnie dobranych do rodzaju wady uzębienia nakładek. Są one bezpieczne i nieinwazyjne, a sam przebieg terapii rozkłada się na parę faz, zakładających skrócenie czasu korekty zgryzu do jednoznacznego minimum.
Pośród oferty wyszukać można również…aparat na chrapanie! Kłopot ten dotyka aż 60 % ludzi. Aparaty TAP i Silensior, jakie oferuje Perfect Smile, poprzez użytkowość i przystępność, są w stanie pomóc ludziom zmagającym się z chrapaniem. Używane tylko na noc utrzymują żuchwę i szczękę w należytym ustawieniu.

Zatem – protetyka w Gdańsku trwa. I ma się dobrze!

Serdecznie zapraszamy
Protezy zębowe Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *